درباره ما

مجموعه ورزشی پارسیان ورزش با هدف رشد و ترقی ورزش حرفه ای در خانه و باشگاه با ارائه کالاهای ورزشی با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت در بازار و به وسیله ی حذف واسطه ها از سال ۱۳۸۴ پا به عرصه بازار نهاده است.

این مجموعه ورزشی همیشه در تلاش برای ارائه خدماتی خاص، ویژه و با کیفیت در راستای ارج نهادن به ارزش های کاربران ارجمند داشته و کالاهای اورجینال و اصلی را با تضمین قیمت و بهترین کیفیت روانه بازار کنونی کرده است. از مهم ترین اهداف مجموعه ورزشی پارسیان ورزش داشتن صداقت در کار هنگام خرید با مشتریان عزیز است.

اکنون با گذشت بیش از یک دهه فعالیت موفق و به منظور ارج نهادن به اعتماد شما بزرگواران عزیز و با توجه به مشکلات در هنگام خرید حضوری اعم از نبودن زمان کافی برای خرید، ترافیک، آلودگی هوا و حتی نبود محل پارک برای خودرو ما را بر آن داشت که با راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی پارسیان ورزش قدردان حمایت های شما بزرگواران باشیم.

مجموعه پارسیان ورزش تا جایی که امکان پذیر بوده موانع را از سر راه برداشته و شرایط خرید را راحت تر از همیشه کرده است. با توجه به شرایط اقتصادی امکان خرید برخی از کالا ها بصورت نقدی فراهم نیست اما پارسیان ورزش شرایط اقساطی تکرارنشدنی را فراهم کرده و شما بزرگواران می توانید تردمیل بصورت اقساطی، یا دوچرخه ثابت اقساطی و…. را اقساطی خرید کنید.

شما با اطمینان خاطر در فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی پارسیان ورزش همواره محصولات با کیفیت، اورجینال را با اصالت بهترین و تضمین قیمت، خرید خواهید کرد. از جمله برترین تردمیل اصفهان ، بهترین ترامپولین در اصفهان ، انواع دمبل های ایروبیک  ، کش ورزشی در اصفهان و…….

همیشه بهترین کیفیت، پایین ترین قیمت ممکن در بازار، بیشترین گارانتی و خدمات پس از فروش، پشتیبانی سریع، پاسخگویی به تمامی سوالات شما در کمترین زمان ممکن و  تضمین قیمت محصولات را از فروشگاه اینترنتی لوازم ورزشی پارسیان ورزش بخواهید.

با سپاس فراوان از اعتماد شما بزرگوارن

مجموعه ورزشی پارسیان ورزش